Онлайн-практикум (зимова школа) з теми "Нові вектори кластерної взаємодії: навчатись, щоб бути у тренді"

ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМ (ЗИМОВА ШКОЛА) З ТЕМИ «НОВІ ВЕКТОРИ КЛАСТЕРНОЇ ВЗАЄМОДІЇ: НАВЧАТИСЬ, ЩОБ БУТИ У ТРЕНДІ»

04 січня 2021 року розпочався онлайн практикум з теми "Нові вектори кластерної взаємодії: навчатись, щоб бути у тренді".

Заступник директора КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», доктор педагогічних наук, професор Лариса ГОЛОДЮК привітала здобувачів освіти та презентувала освітні проєкти «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: «AXIA» і «Потенціал НД».

Керівники, науково-педагогічні, педагогічні працівники закладів освіти опрацювали матеріали «Кластерна політика в управлінні регіональним розвитком освіти», підготовлені завідувачем ОНМЦ Оленою ПОЛОВЕНКО, переглянули відео-презентацію «Освітній кластер як ресурс інноваційного розвитку системи освіти в умовах суспільних трансформацій» методиста ОНМЦ Людмили КІРІШКО.

Також учасники школи поспілкувалися в онлайн-форматі з шеф-редактором управлінських видань MCFR: Освіта, голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніною Омельяненко з теми «Педагогічна реклама журналу «Практика управління закладом освіти». Нормативні акценти. Огляд з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності».

Перший день завершився практичним онлайн-заняттям «МОЯ МРІЯ», на якому педагоги разом з методистом ОНМЦОксаною ПОБЕРЕЖЕЦЬ створили власні та колективні карти бажань.

05 січня учасники продовжили роботу за програмою заходу. Питання "Кластерний менеджмент. Організація та управління кластерами" висвітила Олена ПОЛОВЕНКО, завідувач ОНМЦ.

Під час онлайн-зустрічі "Інституційний аудит: від ідеї до реалізації" Лілія СІНЧУК, начальник управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області, Майя ТУТАЄВА, заступник начальника управління - начальник відділу інституційного аудиту Державної служби якості освіти у Кіровоградській області окреслили особливості реалізації інституційного аудиту.

Про розвиток кластерної взаємодії, спілкуючись в онлайн форматі "Колаборація закладів освіти з освітніми організаціями як вектор руху до конкурентоспроможності та інноваційності" ознайомив Олександр ЧУЧАЄВ, директор Благовіщенського навчально-виховного комплексу № 2 "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти "Дивоцвіт" Благовіщенської районної ради Кіровоградської області та Юрій МАТВІЄНКО, проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського університету економіки і торгівлі, який презентував досвід створення та діяльності цифрового освітнього округу Полтавщини.

На завершення учасникам практикуму були запропоновані матеріали для самостійного опрацювання"Формула особистості. Як досягти успіху в житті: 5 порад від Воррена Баффета".

Більше інформації на сайті:https://b24-rjj1ff.bitrix24site.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.